TESLİMAT ŞARTLARI

Sipariş, kargo ve teslimat ile ilgili birçok sorunuzun cevabı bu sayfada yer almaktadır.

mamatepsisi.com web sitemizden yapacağınız alışverişlerde bir çok ödeme yöntemi kullanabilirsiniz. Kullandığınız ödeme yöntemine göre teslimat şekilleri ve süreleri aşağıda ki gibidir;

ONLİNE KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ

Sitemiz mamatepsisi.com SSL (Secure Socket Layer) teknolojinin en son versiyonlarını, iyzico'nun Güvenli altyapısı ile kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır. Kart numaranız banka güvencesinde olup kişisel bilgilerinize ulaşılamaz. Sitemizde limit aşımına uğramış, çalıntı olarak bildirilmiş kartlar kullanılamaz. Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişler de saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz (Cumartesi - Pazar Hariç) aynı gün kargoya verilir. Siparişinizi verdikten sonra ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür.

KAPIDA NAKİT & KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ

mamatepsisi.com web sitemizden kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Kapıda Ödeme Seçeneği ile yapmış olduğunuz alışverişler de saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz (Cumartesi - Pazar Hariç) aynı gün kargoya verilir. Siparişinizi verdikten sonra ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür.

MOTORLU KURYE (İstanbul İçi)

mamatepsisi.com web sitemizden İstanbul ili için Motorlu Kurye ile alışveriş tercih edebilirsiniz. Motorlu Kurye Seçeneği ile yapmış olduğunuz alışverişler (Pazar Hariç) belirttiğiniz saatte belirttiğiniz adreste olması için Motorlu Kuryeye teslim edilir. Gün içinde teslim olan bu sipariş seçeneğinde ortalama teslimat süresi 1-2 Saattir (Trafik Durumuna Göre).

HANGİ KARGO ?

Firmamızın Aras ve Sürat kargo ile kurumsal anlaşmaları vardır. Kargolarınız isteğinize bağlı Aras ve Sürat kargo ile gönderilmektedir. Kargo firmalarının olmadığı PTT Kargo nun hizmet verdiği noktalarda müşterilerimizin isteğine bağlı olarak PTT KArgo ile yollayabilmekteyiz.
Merak Ettiğiniz Tüm Konular İçin Bize Ulaşın ;

Müşteri Temsilcisi : 444 2 113