HAKKIMIZDA

İYVA BİLİŞİM ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ SANAL MAĞAZACILIK LTD. ŞTİ. ; 2010 yılında internet alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının ürün ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık.

İnsanların ihtiyacı olan kaliteli ürünleri online alışveriş sitelerimizden güvenli alışveriş seçeneğiyle sunmaktayız. Kullanıcıların isteğine göre kendini sürekli geliştiren ve yenileyen firmamız ; Kapıda Ödeme (Nakit- Kredi Kartı) , Online Kredi Kartı ile alışveriş , İstanbul içi Motorlu Kurye seçenekleri ile kullanıcı dostu bir sistem oluşturmuştur.

Firmamızdan ürün almanız veya almış olmanız şart değildir.Müşterilerimizden sık sık duyduğumuz bu tip soru işaretlerini cevaplamak isteriz. Şunu bilmenizi isteriz ki İnternetten Alışveriş Yaparken, ürün aldığınız firmanın gerçekliğinden ve sattığı ürünün arkasında durduğundan emin olmaya çalışınız. Peki nasıl güvenebilirsiniz ?

En basit şekilde aşağıda ki hususlara dikkat etmelisiniz. Kısaca bu hususlara dikkat ederseniz internetten güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Firma Bilgilerimiz ;

İYVA BİLİŞİM ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ SANAL MAĞAZACILIK LTD. ŞTİ.
Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad. Haminne Çeşme Sok. No:3 D.3
34696 - Üsküdar/İstanbul
Tel : 444 2 113 (Müşteri Hattı)
ÜMRANİYE V.D. 483 033 8119