GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kişisel Bilgi

Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirebilmek, alışveriş yaptığınızda faturanızı ve talep ettiğiniz ürün ve hizletleri size ulaştırabilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta, telefon aracılığı ile iletişim kurmak için kullanabiliriz. Bize vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında herhangi bir kişi yada kuruluşa açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler mamatepsisi.com sitesinin kendi bünyesinde yukarıda belirtilen talep edilen hizmeti yerine getirebilmek ve size daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile kullanılacaktır.

Güvenlik

Sitemiz mamatepsisi.com SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojinin en son versiyonlarını kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır. Kart numaranız banka güvencesinde olup kişisel bilgilerinize ulaşılamaz. Sitemizde limit aşımına uğramış, çalıntı olarak bildirilmiş kartlar kullanılamaz.

18 yaşından küçükler

Bir velinin ya da yasal bakıcının izni olmadan 18 yaşın altındaki kişiler tarafından mamatepsisi.com adresine bilgi sunulamaz. 18 yaşın altındaki kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe mamatepsisi.com sitesinden ürün satın alamazlar ve diğer yasal eylemlerde bulunamazlar.