Faydaları Nelerdir ?
El-kol koordinasyonunu kurmasına,
Farklı dokularla tanışma ve çiğnemeyi öğrenmesine,
Sebep-Sonuç ilişkisi, Sıcak-Soğuk kavramını öğrenmesine,
Çiğneme kabiliyetinin gelişmesine de faydalı bir üründür.


Mama Sandalyem ile Uyumlu mudur?
Blw Mama Tepsisi Seti piyasa da satılan mama sandalyeleri ve yükseltici koltukların hemen hemen hepsi ile uyumludur. Resimler de gördüğünüz mama sandalyeleri İkea mama sandalyesi ve benzeri modellerdir.
Mama Sandalyeniz ile uyumsuz olma durumunda koşulsuz iade edebilirsiniz :)

Kullanım & Bakım

Mama Sandalyesine Oturtulur
Mama Tepsisi, bebeğinizin yemek ya da oyun oynayabilmesi için dengeli bir yüzey oluşturmak için mama sandalyesine oturtulur.

Mama Önlüğü Takılır
Mama Tepsisi önlüğü, cırtcırt bölümlerinden alt tepsi bölümüne tutturulur.


Kullanım Sonrası
Şık ve uniseks tasarım. Tek boyut. Kolay bir şekilde saklanması ve taşınması için taşıma çantası içinde muhafaza edilir.

Temizlik & Bakım
Blw Mama Tepsisi Seti Su geçirmez İmpertex kumaşı ile yumuşak 'kolay durulanan, çabuk kuruyan' kumaştan imal edilmiştir. Her kullanımdan sonra ılık sabunlu suyla yıkayabilirsiniz. Makine de 40 derecede yıkanabilir. Ütülenmemelidir!Blw Mama Tepsisi Nedir ?
Blw Mama Tepsisi Bebeğin, mama sandalyesi ile arasında ki boşluğu tamamen ortadan kaldırarak serbest bir şekilde istediği gibi, kendi kendine yemek yemesi veya faaliyet yapmasına yardımcıdır.

Bebeği, mama sandalyesini ve zemini gıda kirliliği ve dökülmelere karşı korur, lekeli kıyafetler, kıyafet yıkama ve sürekli mekan temizlemeye elveda! Bebeğin bilişsel gelişimini, motor becerilerini ve karar vermede ki güveni artırdığı bilinen serbest oyunun her çeşidi için mükemmel bir tercih.

Set İçeriği ; Blw Mama Tepsisi Seti İçeriğinde ; Mama Tepsisi (Yeşil renk) Mama Tepsisi Önlüğü ( Mavi veye Pembe renk seçeneği ile.) Mama Tepsisi Çantası (Mama Sandalyesi görsel amaçlıdır. Set içeriğine dahil DEĞİLDİR.)


Ürün Özellikleri
Mama sandalyeleri ve yükseltici koltuklara uygundur.
Ürün Rengi, bebeğin yeme ve yeme yüzeyleri arasında önemli
bir kontrast oluşturarak göz koordinasyonunu destekler.
Kolay temizlenir
Taşınabilir – Katlanabilir.
Ebeveynlerin% 98'i bir arkadaşa tavsiye eder.
Önlük, 6 ay ile 2 yaş arasındaki bebekler için rahat ve rahat bir
uyum sağlamak için ayarlanabilir boyun bölgesine sahiptir.